Kariéra u nás

Chcete sa stať členom tímu stabilnej a neustále expandujúcej firmy, ktorá pracuje s modernými technológiami? Oceníme Vaše skúsenosti. Hľadáme niekoho, kto sa nebojí žiadnej výzvy a chce na svojej pracovnej pozícii tvoriť a odborne aj kariérne rásť. Ten, kto u nás dosahuje dobré výsledky, je vždy aj primerane ohodnotený.

V prípade záujmu nás kontaktujte:

HR referentka: +421 905 586 930, kozuskova@ingmetal.sk

HR manažérka: +421 919 411 984, seman@ingmetal.sk

Formy na lisovanie EPS a EPP | Ingmetal

Voľné pracovné pozície v INGMETAL

kliknutím na názov pracovnej pozície zobrazíte detaily

Inžinier kvality / Inžinierka kvality

  • Miesto práce

    Petrovany

  • Druh prac. pomeru

    plný úväzok

  • Termín nástupu

    dohodou

  • Mzdové podmienky (brutto)

    Od 1 400 EUR/mesiac základná zložka mzdy od 1400 EUR/mesiac v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Neustále zlepšovanie výrobných procesov s dôrazom na efektívne využívanie materiálových a časových zdrojov s cieľom optimalizovať náklady a zvýšiť produktivitu.
  • Monitorovanie kvality dodávok nakupovaných materiálov, nástrojov a náradia, aby boli splnené štandardy výroby.
  • Zodpovednosť za dôkladnú výstupnú kontrolu foriem a ich balenia, aby bol každý produkt v požadovanej kvalite pripravený na odoslanie zákazníkom.
  • Riešenie zákazníckych reklamácií a spracovanie štatistických údajov s cieľom neustáleho zlepšovania spokojnosti zákazníkov.
  • Vykonávanie pravidelných procesných interných auditov s cieľom identifikovať príležitosti na zlepšenie.
  • Navrhovanie a realizácia nápravných opatrení na základe výsledkov auditov a kontrol, aby sa predišlo opakovaniu chýb a zvýšila kvalita.
  • Organizovanie interných školení pre zamestnancov, ktoré podporujú ich profesionálny rozvoj a zvyšujú kvalitu výrobných procesov.
  • Tvorba a aktualizácia kontrolných postupov pre špecifické činnosti v oblasti kontroly kvality, aby bola zaistená maximálna presnosť a efektívnosť.
  • Spolupráca na príprave pracovných inštrukcií pre jednotlivé oddelenia výroby, ktoré podporujú efektívnu prácu a dodržiavanie postupov.
  • Aktívne riadenie zverenej oblasti a podpora plynulej komunikácie a spolupráce v rámci tímu na dosiahnutie spoločných cieľov.
  • Monitorovanie a hodnotenie výsledkov kvality s cieľom identifikovať trendy a zavádzať zlepšenia.
  • Tvorba plánu kvality a firemnej stratégie v súlade s aktuálnymi potrebami výroby, čo umožní firme zostať konkurencieschopnou na trhu.
  • Realizácia interných auditov v súlade s normami ISO 9001 pre zabezpečenie najvyššej úrovne kvality.
  • Podieľanie sa na zavádzaní systému environmentálneho manažérstva ISO 14001, ktorý podporuje udržateľnosť a ekologickú zodpovednosť spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možnosť neustáleho odborného, osobnostného a kariérneho rastu – práca v prostredí, kde budete mať priestor aktívne zlepšovať svoje znalosti a zručnosti v oblasti kvality a inovácií v strojárstve.
  • Pravidelná účasť na špičkových školeniach a seminároch – možnosť rozvíjať sa v oblasti kvality v strojárstve, udržiavať si prehľad o najnovších trendoch a technológiách.
  • Podpora vzdelávania v cudzom jazyku – príspevok na kurzy a možnosť zdokonaľovať sa v jazykoch počas pracovnej doby, čo vám pomôže lepšie komunikovať na medzinárodnej úrovni.
  • Pružná pracovná doba – fixný pracovný čas od 8:00 do 14:00, vďaka čomu si môžete efektívne organizovať svoj pracovný aj osobný čas.
  • Príspevok na MultiSport kartu – podporujeme váš zdravý životný štýl, preto vám prispievame na športové aktivity podľa vášho výberu.

Informácie o výberovom konaní

– Hľadáme ambiciózneho inžiniera alebo inžinierku kvality so strojárskym vysokoškolským vzdelaním, ktorý/á je pripravený/á čeliť novým výzvam a preberať stále väčšiu zodpovednosť. Nejde o bežnú prácu kontrolóra/kontrolórky kvality. Hľadáme osobnosť, ktorá už preukázala výborné výsledky vo svojej doterajšej kariére a je odhodlaná riadiť tak kľúčovú oblasť, akou je kontrola a zvyšovanie kvality v kusovej výrobe.

– Na tejto pozícii budete mať možnosť aktívne ovplyvňovať kvalitu výroby, optimalizovať procesy a pomáhať svojim kolegom a kolegyniam zvyšovať ich odborné zručnosti. Ak ste inžinier/inžinierka, ktorý/á sa nebojí výziev a máte ambíciu neustále rásť, táto ponuka je práve pre vás.

– Budete súčasťou stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá neustále rastie a modernizuje svoje technológie, čo vám umožní profesionálne rásť a rozvíjať sa. Tešíme sa na váš životopis a veríme, že práve vy budete tou osobou, ktorá s nami dosiahne ďalšie úspechy!

– Výberové konanie sa uskutoční v niekoľkých kolách, kde si vzájomne overíme, či sa vaše skúsenosti a ambície stretávajú s našimi požiadavkami.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

– Vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

– Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vzdelanie v odbore

– Strojárstvo

Ostatné znalosti

– Microsoft Excel – Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

– Prax v oblasti strojárstva

Počet rokov praxe

– 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore strojárstva je nevyhnutnou podmienkou.
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
  • Znalosť slovenského jazyka minimálne na úrovni B2.
  • Znalosť systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 je veľkou výhodou.
  • Skúsenosti z oblasti inžinierstva kvality sú vysoko preferované.
  • Ochota a chuť neustále sa vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti.
  • Vysoká miera nasadenia a schopnosť pracovať pod tlakom.
  • Výborné komunikačné a vodcovské zručnosti, zodpovednosť a precíznosť v práci.

CNC operátor (Nastavovač CNC strojov)

    Petrovany

    plný úväzok

    dohodou

    Od 5,8 EUR/hod. Hodinová sadzba sa určuje na základe predchádzajúcich skúseností a vedomostí kandidáta.

zoraďovanie a obsluha CNC obrábacích strojov v systéme Heidenhain;
frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie, poskytnutých programov a následná kontrola predpísaných tolerancií;
hlásenie zmien vykonaných v programovej dokumentácii zodpovednému technológovi;
informovanie technológov o nápadoch, možných vylepšeniach pri frézovaní.

• Stanete sa súčasťou tímu stabilnej strojárskej spoločnosti, ktorá je vybavená najmodernejšími technológiami.
• Absolvujete kvalitné školenia z oblasti frézovania na CNC strojoch.
• Získate príspevok na vzdelávanie cudzieho jazyka a možnosť venovať sa štúdiu počas pracovnej doby.
• Dostanete príspevky na 3.pilier DDS.
• Budete mať možnosť využiť príspevok zamestnávateľa na MultiSport kartu.

Zašlite nám svoj životopis a staňte sa členom tímu stabilnej a neustále expandujúcej strojárskej spoločnosti, ktorá pracuje s modernými technológiami.

– stredoškolské s maturitou
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

– Znalosť operačného systému Heidenhain je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

– Áno

– Oceníme, keď ste zodpovedný, pracovitý a máte chuť ucíť sa.
– Vyžaduje sa od vás technické myslenie, skúsenosti s čítaním výkresovej dokumentácie a možnosť pracovať v noci.

Technicko-obchodný zástupca (junior)

    Petrovany

    plný úväzok

    dohodou

    Od 1 300 EUR/mesiac

  • Príprava cenových ponúk na základe technickej dokumentácie od zákazníkov.
  • Spolupráca s kolegami na tvorbe technického konceptu produktov.
  • Prezentácia spoločnosti a produktového portfólia.
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie vývoja trhu a cien.
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a aktívna akvizícia nových.
  • Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a rozširovanie zákazníckej základne.
  • Poskytovanie technickej podpory zákazníkom.
  • Vedenie obchodných stretnutí v slovenčine aj angličtine.
  • Príprava štatistík a reportov.
  • Sledovanie trendov a inovácií, účasť na odborných seminároch a veľtrhoch v oblasti strojárstva a implementácia získaných poznatkov do praxe.

  • Hľadáte stabilné zamestnanie, ale zároveň chcete napredovať a kariérne rásť? U nás získate túto výhodu.
  • Chcete získať cenné skúsenosti a prax? V práci vás privítajú skvelí kolegovia, ktorí vám radi pomôžu a odovzdajú svoje vedomosti.
  • Radi cestujete a chcete byť medzi prvými, ktorí sledujú nové trendy? Budete mať príležitosť cestovať a zúčastňovať sa odborných podujatí doma aj v zahraničí.
  • Chcete sa zdokonaliť v angličtine alebo sa naučiť nemčinu? Ponúkame príspevok na vzdelávanie v cudzom jazyku, ktorý môžete využiť priamo počas pracovného času.
  • Radi cvičíte alebo preferujete aktívny oddych? Môžete využiť príspevok zamestnávateľa na MultiSport kartu.

– Hľadáme výraznú osobnosť, ktorá sa nebojí výziev, rada komunikuje s ľuďmi a má záujem o strojárstvo.

Táto práca je náročná, ale ponúka množstvo príležitostí na rozvoj a cestovanie.

– Radi sa učíte nové veci? Máte technické myslenie, ale nechcete tráviť dni len v kancelárii? Dobre vychádzate s ľuďmi a máte charizmu? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis už dnes.

– Nemusíte mať veľa skúseností s predajom, stačí technické myslenie a chuť učiť sa. Hľadáme šikovného človeka, ktorý ochotne zastúpi našu kolegyňu počas materskej dovolenky a získa cenné skúsenosti.

– Výberové konanie na túto pozíciu prebieha v niekoľkých kolách. Ďakujeme za zaslanie vášho životopisu, určite vás budeme kontaktovať.

– technické, obchodné

– Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

– B

– Áno

– aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou;

– skúsenosti s technickou dokumentáciou a CAD softvérmi sú výhodou, ale nie nevyhnutnou podmienkou;

– prax v oblasti produktového manažmentu alebo predaja je vítaná, ale nie nutná;

– technické a analytické myslenie;

– ochota a možnosť cestovať;

– vynikajúce komunikačné zručnosti, samostatnosť a zodpovednosť;

– chuť neustále sa rozvíjať a vzdelávať.