Kariéra u nás

Chcete sa stať členom tímu stabilnej a neustále expandujúcej firmy, ktorá pracuje s modernými technológiami? Oceníme Vaše skúsenosti. Hľadáme niekoho, kto sa nebojí žiadnej výzvy a chce na svojej pracovnej pozícii tvoriť a odborne aj kariérne rásť. Ten, kto u nás dosahuje dobré výsledky, je vždy aj primerane ohodnotený.

V prípade záujmu nás kontaktujte:

HR referentka: +421 905 586 930, kozuskova@ingmetal.sk

HR manažérka: +421 919 411 984, seman@ingmetal.sk

Formy na lisovanie EPS a EPP | Ingmetal

Voľné pracovné pozície v INGMETAL

kliknutím na názov pracovnej pozície zobrazíte detaily

Pomocný CNC operátor

  • Miesto práce

    Petrovany

  • Druh prac. pomeru

    plný úväzok

  • Termín nástupu

    dohodou

  • Mzdové podmienky (brutto)

    5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Príprava materiálu na delenie, triedenie nového materiálu.
– Pomocné práce pri nakladaní/vykladaní dielcov.
– Vykonávanie technickej podpory pri jednotlivých strojoch (príprava materiálu, nástrojov, manipulácia s bremenami).
– Starostlivosť o pracovné nástroje, organizačné usporiadanie.
– Udržiavanie poriadku na výrobnej hale.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Získate stabilné zamestnanie v strojárskej spoločnosti, ktorá je vybavená najmodernejšími technológiami.
– Budete súčasťou tímu skúsených a priateľských kolegov, ktorí Vám pomôžu pri nácviku nových zručností.
– Budete pracovať iba na ranné zmeny (6.00 – 14.30).
– Získate príspevok na 3. pilier (DDS).
– Môžete získať príspevok na dopravu pri dochádzaní do zamestnania nad 25 km.
– Získate príspevok zamestnávateľa na MultiSport kartu. ​

Informácie o výberovom konaní

– Sme spoločnosť, ktorú tvoria skvelí ľudia, takže sa v práci budete stretávať s optimistami, ako ste Vy.
Ak ste osobnosť, ktorá je ochotná pracovať v tíme a mate skúsenosti s programovaním, zašlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

– stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

– Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– samostatnosť a zodpovednosť.
– znalosť čítania výkresovej dokumentácie je podmienkou.

Konštruktér

    Petrovany

    plný úväzok

    dohodou

    Od 7 EUR/hod. Výška mzdy sa určuje na základe skúseností a zručností uchádzača

– 3D modelovanie a konštrukcia v systéme CAD;
– prerokovanie konštrukcie so zákazníkom so zreteľom na tvar, funkčnosť výlisku a technologickosť formy podľa jeho požiadaviek;
– dozor a priebežné preverovanie stavu skonštruovanej formy počas jej výroby;
– kontrola správnosti a úplnosti zhotovenej CAD-dokumentácie;
– vyhľadávanie informácií o nových trendoch v oblasti konštrukcie.

– možnosť neustáleho odborného, osobnostného aj kariérneho rastu;
– pravidelná účasť na odborných skoleniach a seminároch;
– príspevok na vzdelávanie cudzieho jazyka a možnosť sa učiť počas pracovnej doby;
– pružná pracovná doba (fixný čas 8.00 – 14.00), vďaka ktorej budete môcť riadiť svoj čas;
– príspevok zamestnávateľa na MultiSport kartu.​

– Hľadáme kreatívnu osobnosť, ktorá sa nebojí žiadnej výzvy a chce na svojej pracovnej pozícii odborne aj kariérne rásť.
Keď ste to Vy – zašlite nám životopis. Určite nenecháme Vás čakať a odpovieme v čo najkratšom čase.

– Budete pracovať v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá neustále expanduje a inovuje svoje technológie.

– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

– Strojárstvo

Jazykové znalosti

– Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

– Prax v oblasti navrhovania CAD modelov je podmienkou

Počet rokov praxe

– 1

– Znalosť práce v programe SIEMENS NX je veľkou výhodou.
– Oceníme, keď viete technický myslieť, máte chuť pracovať s inovatívnymi technológiami v oblasti konštrukcií.

Pracovník v oblasti chladenia foriem

    Petrovany

    plný úväzok

    dohodou

    Od 5,8 EUR/hod. výsledná mzda závisí od skúsenosti uchádzača

– návrh a výroba medeného chladenia foriem;
– základná práca s CAD modelom vo firemnom softvéri;
– testovanie chladenia;
– inštalovanie chladenia do foriem;
– spájkovanie;
– montovanie finálneho tvaru formy;
– ručné opracovanie materiálov.

– Získate stabilné zamestnanie v strojárskej spoločnosti s dlhoročnou históriou.
– Poskytneme Vám finančnú podporu na cestovanie do práce v prípade, že dochádzate z miesta vzdialeného viac ako 25 km.
– Máte radi pohyb a cvičenie? Prispievame Vám na MultiSport kartu, aby ste si mohli užiť aktívny oddych po pracovnom dni.
– Chcete mať lepší dôchodok? Prispejeme Vám na 3. pilier dôchodkového sporenia DDS.

– Ste človek, ktorý chce získavať skúsenosti vo vzácnej a zároveň potrebnej oblasti? Navrhujeme možnosť zaškolenia na pracovisku našim odborníkom na oddelení konečnej montáže foriem. Vyžaduje sa od Vás manuálna zručnosť a chuť učiť sa. Napokon Vám poskytneme stabilnú prácu a možnosť profesijného rastu.

– Stredoškolské s maturitou
– Vysokoškolské I. stupňa

– Vzdelanie v strojárstve podmienkou.

– Áno

– znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
– manuálna zručnosť
– osvedčenie o skúške spájkovača veľkou výhodou