Naša ponuka

Novinky

article_Ingmetal

30.05.2018

Nástrojár - ponuka práce

Hľadáme do nášho pracovného tímu nástrojára so záujmom o nové technológie a chuťou zapojiť...

Obsluha CNC - ponuka práce

Hľadáme do nášho pracovného tímu obsluhu CNC so záujmom o nové technológie a chuťou zapojiť sa do projektov, vďaka ktorým bude odborne rásť.

Ingmetal  Ingmetal

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zoraďovanie a obsluha 5-osých CNC frézovacích centier v systémoch Heidenhain a Sinumerik v zákazkovej výrobe
  • frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie a následná kontrola predpísaných tolerancií
  • zlepšovanie technologických procesov
  • vyfrézovanie zadaných dielcov načas a v požadovanej kvalite

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru – strojárstvo výhodou
  • vhodné aj pre absolventov bez praxe
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie a práce s meradlami
  • základné počítačové zručnosti
  • skúsenosti so systémom Heidenhain a a Sinumerik - výhodou
  • manuálna zručnosť
  • ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke
  • vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady

  • vytrvalosť, presnosť, ochota učiť sa
  • zmysel pre tímovú prácu
  • samostatnosť, flexibilnosť a komunikatívnosť

Odmeňovanie

  • základná hodinová mzda brutto pri nástupe 4,20 Eur/hod.
  • po zaškolení a začatí samostatnej práce pri technológii zvýšenie o 15 % k základnej hodinovej mzde
  • po hodnotení zamestnancov (1-krát ročne) nastavenie pohyblivej zložky mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v strojárskej spoločnosti vybavenej najmodernejšou technológiou, s viac ako 27-ročným pôsobením na trhu
  • zaujímavá, rôznorodá práca
  • finančné ohodnotenie práce pevnou a pohyblivou zložkou mzdy
  • po splnení sledovaných ukazovateľov cieľové odmeny 2-krát do roka
  • príspevok na sporenie v 3. dôchodkovom pilieri
  • povinné príplatky k mzde nad rámec Zákonníka práce
  • finančná podpora ďalšieho vzdelávania, účasti na veľtrhoch a výstavách