NOVINKA - textúrovanie povrchov laserom
1
1
1
1
1
1
1

    Naša ponuka

    Novinky

    article_Ingmetal

    07.11.2018

    Obsluha CNC - ponuka práce

    Hľadáme do nášho pracovného tímu obsluhu CNC so záujmom o nové technológie a chuťou zapojiť...

    Hľadáme do nášho pracovného tímu obsluhu CNC so záujmom o nové technológie a chuťou zapojiť sa do projektov, vďaka ktorým bude odborne rásť.

    Ingmetal  Ingmetal

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    • zoraďovanie a obsluha 5-osých CNC frézovacích centier v systémoch Heidenhain a Sinumerik v zákazkovej výrobe
    • frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie a následná kontrola predpísaných tolerancií
    • zlepšovanie technologických procesov
    • vyfrézovanie zadaných dielcov načas a v požadovanej kvalite

    Požiadavky na zamestnanca

    • stredoškolské vzdelanie technického smeru – strojárstvo výhodou
    • vhodné aj pre absolventov bez praxe
    • znalosť čítania výkresovej dokumentácie a práce s meradlami
    • základné počítačové zručnosti
    • skúsenosti so systémom Heidenhain a Sinumerik - výhodou
    • manuálna zručnosť
    • ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke
    • vodičský preukaz B

    Osobnostné predpoklady

    • vytrvalosť, presnosť, ochota učiť sa
    • zmysel pre tímovú prácu
    • samostatnosť, flexibilnosť a komunikatívnosť

    Odmeňovanie

    • základná hodinová mzda brutto pri nástupe 4,20 Eur/hod.
    • po zaškolení a začatí samostatnej práce pri technológii zvýšenie o 15 % k základnej hodinovej mzde
    • po hodnotení zamestnancov (1-krát ročne) nastavenie pohyblivej zložky mzdy

    Zamestnanecké výhody, benefity

    • práca v strojárskej spoločnosti vybavenej najmodernejšou technológiou, s viac ako 27-ročným pôsobením na trhu
    • zaujímavá, rôznorodá práca
    • finančné ohodnotenie práce pevnou a pohyblivou zložkou mzdy
    • po splnení sledovaných ukazovateľov cieľové odmeny 2-krát do roka
    • príspevok na sporenie v 3. dôchodkovom pilieri
    • povinné príplatky k mzde nad rámec Zákonníka práce
    • finančná podpora ďalšieho vzdelávania, účasti na veľtrhoch a výstavách